StripTill тепер також доступний для машин з робочою шириною 3 метри

0

Завдяки численним запитам замовників, HORSCH тепер випускає 3-метрову версію  лінії машин Focus, що поєднує смуговий обробіток ґрунту (StripTill) та сівбу, для  роботи з меншими тракторами для невеликих господарств. 

З першого погляду помітно, що найочевиднішою різницею між трьох-метровим Focus  та його аналогами з більшою робочою шириною є сталевий бункер. Ємність бункера  становить 3500 літрів з розподілом 60:40. Додатково доступний MiniDrill з бункером 400 літрів для внесення третього компонента. Для впевненої роботи агрегата зі  швидкістю 10 км / год ми рекомендуємо трактор потужністю від 250 к.с. 

Системи StripTill та No-till стають все більш важливими для сучасного землеробства і  прибавлюють все більше господарств – і це не лише через часту посуху. Смуговий  обробіток ґрунту з одночасним внесенням добрив, так само, як і точний висів, має  багато агрономічних переваг, які стали очевидними за десять років досвіду роботи з  машинами Focus: 

✔️Залишки попередніх культур гарантують
збереження вологи в ґрунті
✔️Захист від ерозії завдяки органічним решткам на поверхні ґрунту
✔️Підвищена активність дощових черв’яків за рахунок зменшеного обробітку ґрунту посівного горизонту
✔️Відповідно покращується контакт насіння з ґрунтом
✔️У посушливих умовах це призводить до кращої появи сходів

Основні характеристики лінії Focus включають: глибоке рихлення ґрунту з адресним  внесенням добрив та точним висівом – одночасно, лише за один прохід. Машини  Focus оснащені добре перевіреними компонентами сівалок та ґрунтообробних  машин HORSCH. Таким чином, ви можете зменшити кількість проходів, захистити  ґрунт і зберегти важливу вологу в ґрунті.

StripTill тепер також доступний для машин з робочою шириною 3 метри

StripTill тепер також доступний для машин з робочою шириною 3 метри