Реалізовано 60% ініціатив профільних аграрних асоціацій

0

Від початку року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України опрацювало 31 громадську ініціативу (без врахування більше сотні пропозицій щодо держпідтримки). Близько 60 % із них виконані, решта – перебувають у стадії активного виконання.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

Як зазначають у міністерстві, аграрні асоціації брали активну участь при розробленні проектів програм державної підтримки на 2020 рік. Значна частина їхніх пропозицій враховані вже цього року, решта опрацьовується для пошуку способів імплементації наступного року.

“Побудована ефективна комунікація з Держгеокадастром та їхніми представниками в регіонах. Також низка процедур Держпродспоживслужби, зокрема, прийому документів для проведення деяких фітосанітарних процедур, e тому числі при проведенні обстежень та встановленні ділянок вільних від шкідливих організмів, стали діджиталізованими” – йдеться в повідомленні.

Запровадження тематичних зустрічей з асоціаціями дало змогу фокусуватися на конкретних проблемах, з якими стикаються аграрії та оперативно їх вирішувати, підкреслюють у Мінекономіки. Таким чином було організовано так звані мобільні штаби з оперативного вирішення податкових, земельних, логістичних питань, що виявилося дуже ефективним під час карантину.