Президентом Sorghum ID обрано Даніеля ПЕЙРОБА

0

Європейська міжпрофесійна асоціаціія сорго Sorghum ID 18 січня у Парижі провела засідання, під час якого пройшли вибори Правління та його Президента.

Президентом асоціації став досвідчений французький фермер та громадський діяч Даніель ПЕЙРОБ. Пан ПЕЙРОБ є також президентом CEPM – Європейської конфедерації виробників кукурудзи і сорго. Його господарство розташоване на Південному Заході Франції, де вирощують і кукурудзу, і сорго, і є членом кооперативної групи.

Президентом Sorghum ID обрано Даніеля ПЕЙРОБА

До складу Правління також увійшли два Віце-президенти: Крістоф РУЙЯР, що є членом правління ESA, Європейської асоціації
виробників насіння, головний офіс якої знаходиться в Брюсселі, та представник FEFAC, Європейської федерації виробників кормів, Брюссель, (імя буде визначено пізніше). Скарбник: П’єр ПАЖ, представник FNPSMS, Французької федерації виробників насіння кукурудзи і сорго, президентом якої він є. П’єр ПАЖ – сільгоспвиробник з французького департаменту Жер і член кооперативної групи. Секретар – Аліна КРЕТУ, представник APPRS, Румунської асоціації виробників кукурудзи і сорго, виконавчим директором якої вона є.

Правління в такому складі затвердило пріоритетні напрямки роботи на період 2018-2020 років, яку повинна здійснювати асоціація Sorghum ID. Також були розглянуті проблеми та досягнення галузі кормовиробництва (заслухали доповідачів від FEFAC, Європейської федерації виробників кормів, представників сфери міжнародного співробітництва та наукових досліджень, промислових виробників кормів з Іспанії та Румунії), адже сорго є досить цікавою складовою. Відповідно до сучасних тенденцій та поживних якостей культури, а саме кількість протеїну, енергетична цінність, відсутність танінів, застосування сорго на корм птиці, ВРХ та свиней має збільшуватися. Сорго також чудово пасує до сучасних сівозмін, це розумний вибір для диверсифікації ризиків, що не вимагає великих ресурсних витрат.

«Збільшення використання сорго в якості кормів для тварин стане одним з викликів та ціллю для асоціації Sorghum ID, що відобразиться, в тому числі, і в її трирічних планах діяльності з комунікації та просування, які фінансуються Брюсселем та виконуються в різних європейських країнах, в яких сорго має реальний потенціал. Це виклик, на який новостворене Правління асоціації Sorghum ID та її колектив, мають намір відповісти своїми зусиллями та рішучістю», заявив Даніель ПЕЙРОБ, Президент Sorghum ID.

 

Ольга Сидоренко, Париж