Польова подія «УКАБ Агротехнології» масштабується та виходить на регіональний рівень

0

13 липня на потужностях холдингу «АгроВіста» (м. Олександрія, Кіровоградська обл.) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели першу регіональну подію «УКАБ Агротехнології. СТЕП». 

Захід поєднав у собі демонстрацію техніки, тест-драйви, експрес-навчання та прикладні майстер-класи по вибору та впровадженню технологій точного землеробства і налаштуванню техніки.

Під час пленарної частини заходу учасники мали змогу приєднатись до обговорення кейсу запровадження екосистеми Trimble від регіонального менеджера Trimble в Україні та Молдові Тараса Пилипака. Екосистема Trimble  –  комплексна AgTech-система для точного землеробства і обліку польових робіт, яка дозволяє об’єднати всі дані в єдину екосистему і спростити роботу з дисплеями в кабіні трактора. Система спрощує роботу з точним землеробством завдяки функціям автоматичної синхронізації AutoSync і видачі завдань в кабіну трактора механізаторові WorkOrder. П’ять учасників стали володарями цінних подарунків від компанії Trimble .

В ході демонстрації техніки на полі в умовах особливостей ґрунтів степової кліматичної зони понад 40 с/г агрегатів продемонстрували свою ефективність в дії. Випробовувались різні види сільськогосподарської техніки: зернозбиральні комбайни, перевантажувачі зерна та зерновози, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, дрони-обприскувачі, всі типи ґрунтообробної техніки виробництва провідних світових  та українських брендів: CASE IH, CLAAS, KUHN, Maschio Gaspardo, LEMKEN, BEDNAR, AGROKALINA, Lozova Machinery, MZURI, AMAZONE, Vaderstad, Farmet та XAG.

УКАБ вперше проводив такий захід у виїзному форматі, тому почали саме з головної житниці –  Степу. Поступово планується масштабування та проведення подібних заходів УКАБ Агротехнології і в інших зонах країни. 

«Маємо сьогодні у презентації низку сучасної техніки, яка в роботі покаже всі переваги та недоліки, які має знати сільгоспвиробник, щоб правильно оцінювати ризики та отримувати максимальну  вигоду від своїх вкладень в купівлю с/г техніки», – розповідає Роман Сластьон, генеральний директор УКАБ.

Програма заходу була сформована таким чином, аби кожен учасник мав змогу отримати максимум інформації за короткий проміжок часу. 

«УКАБ перевищив всі наші очікування від цього заходу. На мою думку, ця подія фантастична, адже тут зібралась вся аграрна еліта, яка готова поділитися з нами своїми результатами роботи та надбаннями. У свою чергу, фермери отримують унікальну можливість в одному місці та в один час побачити всі новинки надсучасної аграрної техніки, оцінити ефективність її роботи та зробити оптимальний вибір для себе», –  поділилась своїми враженнями від заходу Бурага Тетяна, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.       

Фесюк Павло, директор «АгроВіста» відмітив, що останнім часом дуже змінилось середовище діяльності агровиробників: «Якщо раніше аграрії змагались між собою в своїх технологіях, швидкості обробітку ґрунту та отриманої врожайності, то сьогодні, на мою думку, ми маємо зупинитись конкурувати та бути відкритими до обміну досвідом. Ми вийшли на той рівень, коли маємо спільну місію, адже наша держава конкурує за свої переваги на міжнародних ринках в якості зерна. Дуже прикро, що зараз українська пшениця, навіть продовольче зерно, вважається фуражною, а українська кукурудза є найдешевшою в світі. Саме тому вітчизняні аграрії повинні гуртуватися та збільшувати врожайність та якість основних с/г культур саме завдяки агротехнологіям. Закликаю всіх обмінюватись персональним досвідом та протягом наступних п’яти років ставити собі за план підвищення врожайності, продуктивності та якості продукції мінімум на 20%».

У виставковій зоні більше 30 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку заходу: Trimble –  інноваційному партнеру, Agrovista –  організаційному партнеру.

Друга польова подія в рамках проекту «УКАБ Агротехнології» відбудеться вже 28 липня на потужностях  підприємства Агро-Регіон (с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область). І вже зовсім скоро, 9 вересня, організатори заходу проведуть  аграрну подію №1 в Україні – ХІI Міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями». 

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити більше інформації. До зустрічі на наступних заходах УКАБ!

Польова подія «УКАБ Агротехнології» масштабується та виходить на регіональний рівень

 

З додатковими питаннями звертайтеся до Олени Романюк

098-879-37-01, 050-861-61-03

ucabagtech.com.ua

romanyuk@ucab.ua