Перший спиртовий завод виставлено на продаж

0

В електронну торгову систему Прозорро Продажі було виставлено перший лот у рамках масштабної програми з приватизації підприємств спиртової галузі – Немирівський спиртзавод. Проведення аукціону заплановано на 15 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

“Приватизація та детінізація спиртової галузі України – це одне з ключових завдань Уряду. Ми повинні зробити цю галузь конкурентною та ефективною, забезпечити рівні й прозорі умови. У результаті матимемо збільшення надходжень до бюджету, робочі місця, зростання доходів працівників”, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Нагадаємо, 12 серпня 2020 року була затверджена Програма реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки, яка передбачає покроковий план дій з демонополізації ринку на найближчі 3 роки.

Наразі Мінекономіки та ФДМУ проводять підготовку до приватизації ДП «Укрспирт», що включає 41 об’єкт, зокрема 10 вже включені до переліку приватизації та опубліковані на Privatization.gov.ua. Стартова ціна аукціонів визначається за результатами інвентаризації.