Corteva оголошує переможців всеукраїнських шкільних наукових змагань в рамках програми Scientibattle

0

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує переможців всеукраїнських шкільних змагань з агробіології в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle, започаткованої з метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, трійка переможців розділять подарунковий фонд – обладнання для кабінетів хімії та біології, та отримають заохочувальні подарунки від Corteva Agriscience.

Усього на програму Scientibattle було офіційно зареєстровано 150 команд, або майже 1200 учнів, зі шкіл населених пунктів до 100 000 осіб з 24 областей України. Наукові змагання проходили у формі онлайн вікторин, питання яких були сфокусовані на агробіологічних предметах та мали на меті допомогти розширити уявлення учнів та учениць про реалізацію власного потенціалу в сільськогосподарських науках.

До трійка лідерів увійшли:

  • 1 місце – команда «Зелений гомін», Жашківська спеціалізована школа №1, м. Жашків Черкаської області.
  • 2 місце – команда АGROGIRLS, Пологівський ліцей «Основа», м. Пологи Запорізької області.
  • 3 місце – команда «Екобум», Солонянський ліцей, смт. Солоне Дніпропетровської області.

«Ґрунтовні знання з агробіологічних наук дозволяють зрозуміти, за якими законами існує світ, чому треба дбайливо ставитися до навколишнього середовища та чому сучасний агробізнес націлений на збереження та примноження природніх ресурсів та сталий розвиток. І для молоді цікавість до агробіології – один з шляхів до роботи в сільському господарстві, що є дуже важливим для компанії Corteva, яка вважає залучення молоді до сільськогосподарських практик однією з власних Цілей сталого розвитку 2030 та можливістю зберегти продовольчу безпеку в світі» – зазначила координаторка проєкту Scientibattle, консультант з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Україні Наталія Гузенко.

У рамках Scientibattle Corteva також надала п’ять грантів на загальну суму 67 000 гривень для підтримки аграрних шкільних проєктів в Черкаській, Херсонській, Рівненській, Миколаївській та Донецькій областях. Всього на грантовий конкурс надійшла 31 заявка від шкіл з усіх регіонів України. Також на YouTube-каналі вже вийшла серія наукових відео c провідними українськими вченими про складні аспекти біології, які впливають на сільське господарство – біотехнології, проблеми ґрунтів, зміни клімату, життя комах-запилювачів тощо. Також протягом наприкінці листопада відбудеться віртуальний табір з біологічних наук для дівчат – команд з учениць шостих класів шкіл-учасниць наукових змагань, з метою заохочення їх займатися природничими науками та подолати гендерну нерівність.

Для отримання додаткової інформації слідкуйте за перебігом проєкту Scientibattle у Facebook  та Instagram.