Оптимізація закупівель як шлях до зниження вартості продукту

0

Оптимізація закупівель може стати одним з методів зниження собівартості продукту.

Про це розповів директор з розвитку бізнесу APS SMART Олександр Бородай на Першій конференції з циклу “Збільшення прибутку в агробізнесі”, яку організувала агромедіаагенція SAPIENZA за підтримки Київського Міжнародного Контрактового ярмарку.

“В Україні спостерігається зростання економіки. Конкуренція посилюється, інвестиційний клімат залишається складним. Насичений ринок змушує компанії шукати способи зниження собівартості. При цьому споживач очікує високу якість продукту, жорстка конкуренція призводить до зниження рентабельності, а збільшувати продажі стає складніше.

Переваги отримують ті компанії, які при низькій собівартості зберігають якість і мають високу операційну ефективність. Оптимізувати операційні процеси, прискорити обробку даних і крос-інтеграційні взаємодії допомагають діджитал-інструменти”, – пояснює пан Олександр.

Згідно з його слів, оптимізація закупівель дозволяє істотно знизити вартість продукту. Його компанія розробляє інтелектуальні системи управління повним циклом закупівель, аби підвищити конкурентоспроможність підприємств на ринку.

Найпопулярнішим продуктом APS SMART є комплексна система автоматизації закупівель “ SRM APS SMART”, яка включає в себе aps-smart.com і платформу продажів і закупівель: salesbook.com.ua. Система охоплює повний цикл закупівель:  управління номенклатурою, планування, бюджетування, збір потреби, створення та узгодження заявок, проведення багатоформатних торгів, багатофакторне визначення переможця, узгодження контракту, замовлення на поставку, приймання товару, аналітика, KPI та управління постачальниками.

Олександр Бородай стверджує, що APS SMART значно економить час і гроші. На обсязі закупівель економія грошей сягає від 10 до 20%.

Він називає APS SMART “якістю процесів” й наголошує, що в результаті вдається отримати зниження закупівельних цін, підвищення операційної ефективності і безпеки, прозорість закупівель, а також індивідуальне рішення в галузевому масштабі”.