Оновлено оцінки щодо світового виробництва зернових

0

ФАО випустила нове Коротке зведення пропозиції зернових та попиту на зернові, підвищивши свою оцінку на світовий обсяг виробництва зернових культур у 2019 році до 2 719 мільйонів тонн – завдяки більшому врожаю кукурудзи в Західній Африці та Україні.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Звіт пропонує попередній прогноз у 763 мільйонів тонн на всесвітнє виробництво пшениці у світі та вказує на те, що виробництво грубого зерна в 2020 році, ймовірно, буде масштабним в Аргентині, Бразилії та Південній Африці.

Зараз прогнозується, що за рахунок виробництва продовольства, кормів та промислового використання світовий обсяг використання зернових культур у циклі 2019/20 сягне рекордного рівня в 2 721 млн тонн.

ФАО підвищила свій прогноз щодо світових запасів зернових наприкінці сезонів 2020 року до майже 866 мільйонів тонн. У результаті цього світовий коефіцієнт запасу зерна до використання залишився на комфортному рівні 30,9%.

Також ФАО прогнозує, що світова торгівля зерновими збільшиться на 2,3% – до 420 мільйонів тонн у 2019/20, що є другим найвищим рівнем, а поставки пшениці становитимуть більше половини очікуваного зростання.