«ОККО Агротрейд» профінансував виробників АПК майже на 1 мільярд гривень

0

У поточному маркетинговому році компанія «ОККО Агротрейд», що входить до складу холдингу OKKO Group, у 2 рази наростила обсяги фінансування сільськогосподарських виробників у рамках своєї форвардної програми. Для своєчасного проведення польових робіт аграріям надано майже 1 мільярд гривень, як безпосередньо грошовими коштами, так і товарними поставками мінеральних добрив та пального. 

Форвардна програма «ОККО Агротрейд» передбачає, що за отримані ресурси агровиробники  розраховуються продукцією майбутнього врожаю. Відповідні домовленості оформляються аграрною розпискою чи договором застави (детальніше про особливості цієї програми можна дізнатися тут). Отриману в результаті такої співпраці сільськогосподарську продукцію «ОККО Агротрейд» планує збувати переважно на експорт.

 «За три роки активної діяльності на ринку АПК ми динамічно розвиваємося й розширюємо спектр наших пропозицій, – розповідає генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко. – Якщо минулого року ми забезпечували наших партнерів лише пальним і мінеральними добривами, то у цьому сезоні запропонували новий інструмент – грошові кошти. Водночас ми суттєво спростили договірну процедуру і скоротили час на розгляд запитів клієнтів –  попереднє рішення про співпрацю може бути ухвалене упродовж 1 дня, остаточне – упродовж 5 днів. Нам приємно, що клієнти, з якими ми починали співпрацю рік-два тому, цьогоріч знову її продовжили».

«ОККО Агротрейд» – це один з бізнес-напрямів холдингу OKKO Group, створений у 2016 році з метою комплексно задовільнити потреби агробізнесу в фінансах, пальному, мінеральних добривах. Учасниками форвардної програми «ОККО Агротрейд» сьогодні є уже понад 200 АПК-виробників  – як великі компанії з угіддями в декілька тисяч гектарів, так і фермери з ділянками у 500 гектарів.

 

 

Примітка:
Редакція журналу Agroexpert та ресурсу www.agroexpert.ua не являється автором матеріалів, розміщених у розділі «Новини компаній» та не несе відповідальність за їх достовірність.