Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, закликає сільгоспвиробників купувати оригінальне насіння та засоби захисту рослин

0

КИЇВ, Україна, 19 червня  2018 р. – Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, продовжує свою інформаційну кампанію з протидії підробкам, слідуючи напрямку, заданому компаніями-попередниками новоутвореного підрозділу – DuPont, DuPont Pioneer та Dow Agrosciences.  Наталія Літостанська, Керівник проектів Corteva Agriscience™, взяла участь у «IV Аграрній конференції фахівців із закупівель 2018», організованою Інформаційною компанією «ПроАгро». Вона розповіла учасникам – представникам відділів закупівель аграрних компаній  – про взаємозв’язок використання оригінальних препаратів та ефективності закупок на підприємствах, а також про необхідність практикувати старанність у виборі постачальників, щоб уникнути забруднення ланцюга постачання нелегальними продуктами.

 

«За останні декілька років підробки в галузі насінництва та ЗЗР стали глобальною проблемою для сільськогосподарської промисловості. Частка такої контрафактної продукції, згідно різних інформаційних джерел, може складати до 20% від загального обсягу ринку України. Придбання неоригінального насіння загрожує втратою врожайності та зниженням його якісних характеристик, це наносить значні фінансові збитки для агровиробників. Придбання підроблених пестицидів також може завдати шкоди навколишньому середовищу, а іноді і здоров’ю фермерів, що їх застосовують», – розповіла Літостанська.

Міжнародна спільнота, яка координується всесвітніми охоронними організаціями та державними органами, активно долучається до виявлення злочинців та закликає до більш сильних правових дій в цьому питанні задля стримування злочинної діяльності. Компанії-виробники насіння та ЗЗР розгортають інформаційні кампанії, щоб перешкодити фермерам стати жертвами злочинної діяльності, та впроваджують власні технології, які упереджують можливість підробки або дозволяють легко її розпізнати. Так, з 2010 року в Україні впроваджено унікальну систему аутентифікації оригінального насіння Pioneer® – голограму Izon®. Вона дозволяє фермерам перевіряти оригінальність пакувального мішка шляхом сканування спеціального коду через мобільний додаток або через веб-сайт Pioneer. Крім того, нещодавно було представлено новий спосіб пакування насіння Pioneer® – систему термічного склеювання, яка запобігає повторному використанню та фальсифікації мішків з насінням.

Експерти Corteva Agriscience™ закликають фермерів та дистриб’юторів уникати будь-яких покупок насіння та пестицидів від неофіційних постачальників. Фермерам потрібно перевіряти захисне маркування продукції, негайно повідомляти власнику торгової марки та компетентним органам про будь-який підозрілий продукт чи діяльність, а також зберігати всю документацію та зразки придбаної продукції. Особлива увага фермерів та їхнє розуміння про негативні наслідки контрафактної продукції не тільки зменшує фінансові втрати в самих господарствах, але й мінімізує екологічні ризики та наслідки використання незаконних, несертифікованих та неперевірених пестицидів. Для уникнення шкоди аграрній економіці України надзвичайно важливо, щоб усі зацікавлені сторони (фермери, дистриб`ютори, профільні організації та уряд) визнали важливість наполегливої праці для використання лише оригінального насіння та пестицидів для сприяння забезпечення сталого врожаю та виробництва харчової продукції.

 

 

Примітка:
Редакція журналу Agroexpert та ресурсу www.agroexpert.ua не являється автором матеріалів, розміщених у розділі «Новини компаній» та не несе відповідальність за їх достовірність.