Нове управління камерою за допомогою системи ISOBUS

0

Відтепер для міжрядних культиваторів достатньо одного термінала

Коли просапний культиватор ведеться рядками за допомогою камер, то користувачу потрібно використовувати два термінали: ISOBUS-термінал для посекційного управління та другий термінал для передачі зображення з камери та налаштування агрегату. За допомогою програмного забезпечення „iQblue Weeder“ LEMKEN вперше вдалося інтегрувати все управління культиватором, включаючи зображення з камери та управління секціями, в ISOBUS-систему і зобразити це на одному CCI-терміналі 800 або 1200, що є дешевим, комфортним та наглядним рішенням для користувача.

Нове управління камерою за допомогою системи ISOBUS

Фото. LEMKEN iQblue Weeder з повним контролем на терміналі CCI

Система ISOBUS реєструє положення знаряддя та швидкість трактора. Керування також можливе за допомогою джойстика CCI або трактора. Додатково дана система має підготовку для роботи із Highspeed-ISOBUS, а для передачі інформації з камери використовує стандартизований протокол ISO 17215 через Ethernet.

Також для користувача буде корисним автоматичне оновлення агрегату „over-the-Air“, щоб він завжди був у актуальному стані. Для обслуговування та читання помилок сервісний інженер може дистанційно приєднатися до програмного забезпечення та оптимізувати налаштування. Дані зміни будуть безпосередньо відображені на основному екрані і їх можна буде самостійно змінювати за необхідності. Загальна структура меню системи відповідає стандартам LEMKEN та передбачає інтуїтивне управління.