Зерновози IVECO Agro Stralis впевнено підкорюють українські лани

0

Днями компанія АМАКО поставила для свого стратегічного партнера ПрАТ «ЕКОПРОД» чергову партію зерновозів IVECO Stralis, які адаптовані спеціально під умови експлуатації на українських дорогах. Автомобілі будуть використовуватися для перевезення зернових культур, насіннєвих матеріалів та надання інших транспортних послуг по всій Україні, і особливо в Донецькому регіоні. Компанія віддала свою перевагу саме італійським зерновозам IVECO, оскільки переконані, що ці машини надійні, витривалі і повністю відповідають вимогам до перевезень, які здійснюються даним підприємством. Також важливим аргументом було давні партнерські відносини між підприємствами.

За словами керівника департаменту АМАКО з реалізації комерційної техніки IVECO Івана Ващенка, особливість комплектації IVECO Agro Stralis для України полягає в тому, що зерновози отримали опційне посилення складу транспортного засобу. Зокрема, машина обладнана посиленою рамою, металевим 3-х секційним переднім бампером, посиленою передньою підвіскою. Крім того, збільшено навантаження на осі: навантаження на задню вісь складає 13 т, на передню – 8 т. Шини в комплекті тільки від світових виробників, а на передній осі вже в базі розмірністю 385/65 R22.5, які, окрім збільшення площі контакту з грунтом, також забезпечують і вищий кліренс автомобіля, що завжди актуально в наших умовах експлуатації. При цьому, в порівнянні з європейськими моделями, зерновоз IVECO Stralis в комплектації для України додав лише близько 200 кг ваги.

2

 

Особливістю зерновозу є висока кабіна, яка дозволяє людині вище середнього зросту ставати в повний зріст і відчувати себе більш ніж комфортно.

У рух зерновоз призводить добре перевірений двигун Cursor 10 потужністю 420 к.с., в комплекті з яким працює механічна 16-ступінчаста КПП, виробництва ZF.

Машина пропонується в тандемі із самоскидним напівпричепом Bodex, який мають повністю алюмінієвий кузов на металевій рамі. При об’эмі 55 куб. м вага напівпричепа становить 7,2 т. В результаті машина без перевантаження перевозить навіть більше 25 т. Завдяки потужній сталевій рамі, легкому алюмінієвому кузову і посиленим осям SAF у сучасному зміцненому виконанні Custom Design, напівпричеп Bodex польського виробництва виконує поставлені завдання на високому технічному та економічному рівні.

 

3

 

Також хочемо зазначити, що підприємство «ЕКОПРОД», яке першу машину IVECO придбало ще в 2008 році, з тих пір продовжує купувати автомобілі IVECO у компанії АМАКО. Зокрема, тут діють вигідні умови з придбання важкої гами автомобілів IVECO в рамках партнерської програми від IVECO Capital: авансовий платіж 30%; процентна ставка – від 11% в гривні і 1,0% в валюті; період фінансування – від 1 до 5 років.

Підводячи підсумки, можемо стверджувати, що на сьогоднішній день зерновоз IVECO Stralis є оптимальним рішенням на ринку для перевезення зерна та інших сипучих продуктів.