УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

0

Міжнародна виставка Agritechniсa після чотирирічної перерви зібрала в Ганновері найкращих світових виробників сільгосптехніки. Сучасні тренди сталого виробництва спонукають інженерів до пошуку ощадних, більш екологічних та ефективних рішень. На стенді компанії PÖTTINGER були представлені саме такі.

Володимир Мірненко, експерт з технологічної підтримки ТОВ «Пьотінгер Україна», провів екскурсію стендом:

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

– Лозунг компанії – «Успішніше з PÖTTINGER». Тож

на виставці Agritechniсa компанія демонструє всі новинки, які роблять бізнес нашого клієнта більш ефективним. Сучасне сільгоспвиробництво – справа не проста. Так, наприклад, захист рослин хімічними засобами дорожчає, резистентність бур’янів до певних діючих речовин зростає, законодавство щодо застосування ЗЗР стає жорсткішим. Фахівці PÖTTINGER переконані, що настав час раціонального поєднання хімічного і механічного методів боротьби з бур’янами. Бо економічна доцільність застосування того чи іншого методу на різних полях неоднакова.

Ми даємо клієнту змогу індивідуально підійти до кожного посіву за допомогою трьох сучасних моделей для механічного догляду за культурними посівами: FLEXCARE V 6200, ROTOCARE V 8000 та TINECARE V 12200 MASTER.

Добрива щороку дорожчають, тому компанія демонструє кілька рішень, здатних підвищити ефективність їхнього використання: фронтальний бункер AMICO можна агрегатувати із культиватором TERRIA і вносити добрива точно, локально в два різні горизонти. У разі агрегатування бункера з дисковою бороною TERRADISC завширшки 8 м та 10 м – це може бути внесення і моментальне загортання добрив у ґрунт. Посівний комплекс TERRASEM здатний змінювати потоки добрив, які можна вносити в міжряддя, рядок або комбінувати обидва варіанти (50/50). Справа в тому, що одного ідеального методу внесення добрив немає. І для кожної культури, і для кожного виду добрив це будуть різні концепти. PÖTTINGER пропонує клієнту технічну можливість індивідуально підійти до кожної ділянки на полі. І фронтальний бункер AMICO, і TERRASEM можуть працювати з картами-техзавданнями. Багато рішень, представлених на стенді, пов’язані з точним землеробством та з індивідуальним підходом до окремих зон продуктивності.

Другий напрям компанії – кормозаготівельна техніка. На виставці презентували стрічковий валкувач MERGENTO – новинку для австрійського ринку. Власне, дві одиниці вже успішно працюють в Україні, й дуже добре демонструють себе на бобових, зокрема на люцерні. Валкування відбувається з високою швидкістю й практично без втрати листочків.

І, моя любов – величезний причіп JUMBO, який отримав купу відзнак. Він готовий до ще більших навантажень, його можна агрегатувати з тракторами від 270 до 500 к.с. Нарізка зеленої маси стала коротшою і стабільнішою. З таким кормом простіше працювати в траншеї, використовувати в повнозмішаному раціоні. До того ж цей красивий Jumbo 8-ї генерації вже в лютому – березні наступного року приїде в Україну.

Зупинимось на основних новинках, цікавих для українського ринку.

Універсальний посівний комплекс TERRASEM V 6000 DZ Profiline

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

Дискова борона TERRADISC із cівалкою TEGOSEM

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

Просапний культиватор FLEXCARE V 6200 – одна машина для різних культур та різної ширини міжряддя

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

Точний штригель TINECARE V 12200 MASTERУСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

Стрічковий валкувач MERGENTO VT9220

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

Серія JUMBO 8000

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

Вадим Андрущак, директор ТОВ «Пьотінгер Україна», підсумував:

УСПІШНІШЕ З PÖTTINGER

– Найважливіше в сільгоспвиробництві – своєчасність виконання операцій. Уся техніка PÖTTINGER, і для обробітку ґрунту, і для сівби, і для догляду за культурними посівами, і зелена лінія, забезпечує високі точність, швидкість та ефективність. Наша мета – дібрати клієнту оптимальний набір техніки і технологічні рішення, які дадуть змогу швидко повернути вкладене. Що ж до сервісного обслуговування, то наші інженери працюють навіть не на 100, а на 120%. Щоб не потрапити в логістичну пастку через перекриті кордони, тримаємо запас запчастин. Тож готові до будь-яких викликів!