На OkAgro виступлять спікери, доповіді яких Ви не почуєте більше ніде

0

OkAgro – одна з найбільших конференцій про бізнес в агро, в рамках якої керівники господарств діляться власним досвідом впровадження технологій, управління бізнесом без реклами, про те, що дійсно працює.

Ми будемо говорити про те, яким сільське господарство буде вже завтра і про те яким воно буде через 10 років. Ми запрошуємо на конференцію експертів галузі та головних “порушувачів правил”. Тих, хто кидає виклик обставинам та ринкам, формуючи завтрашні правила гри.

Наша ціль – допомогти Вам заглибитись в нові теми “з головою” та сформувати нові великі питання для роздумів. І ми робимо так, щоб контент та атмосфера вмотивують Вас на досягнення нових цілей і Ви повернетесь додому заряджені енергією і по-справжньому натхненні.

Ми покажемо кейси компаній, які в складних обставинах зробили прорив і досягли успіху завдяки своїм знанням, технологіям та команді. І спробуємо зробити так, щоб ці знання допомогли Вам не допускати помилок, використовувати перевірені технології та підвищувати рентабельність свого господарства.

У числі спікерів OkAgro виступають не тільки відомі особистості, а й непублічні експерти, доповіді яких Ви не почуєте більше ніде. 

На конференції Ви почуєте про те як:

  • систематизувати бізнес та налаштувати бізнес-процеси
  • які технології застосовують для оптимізації операцій 
  • як формувати команду та управляти мотивацією працівників
  • будувати імідж та бренд господарства
  • впроваджувати нові технології та збільшувати рентабельність виробництва

Про робочі фішки та свій досвід розкажуть 35 спікерів. Серед них:

Андрій Капріца – власник ФГ “Флора А.А.” – найвідоміший фермер, який ефективно впроваджує точне землеробство на господарстві 

Клеман Кусан – керівник підприємства “Агро КМР” який оптимізував бізнес-процеси на господарстві 

Микола Гадицький – керівник господарства “Золота Рибка” який кидає виклик новим технологіям та готовий перевіряти їх на власному бізнесі

Сергій Суровий – власник ПСП «Едельвейс 2», який застосовує систему No-Till і ділиться досвідом

Олександр Поворознюк – власник агрофірми “П’ятихацька” розкаже про те як йому вдалось вийти з банкрутства і стати успішним господарством

Ось так це було в минулому році:

OkAgro 2020 – як це було

В рамках заходу працюватиме виставка технологічних компаній в агро, на стендах яких можна буде ознайомитись з сучасними рішеннями та отримати консультації.

Чому варто стати учасником OkAgro 2021?

  • Познайомитися з аграріями, котрі слідкують за тенденціями, впроваджують технології та отримати велику підтримку від своїх колег.
  • Спробувати вчитися на чужих помилках, користуватись досвідом, який набули протягом багатьох років успішні господарства та спланувати свою стратегію розвитку на наступні роки.