“Кращий молодий агроном 21”

0

У рамках виставки «AgroComplex 2021» на стенді компанії Аmаzоnе відбулося дев’яте, офіційне нагородження учасників конкурсу «Кращий молодий агроном’21», організатором якого є журнал Agroexpert. Конкурс відбувся за щорічної підтримки компаній-партнерів — Асоціація «Дунайська Соя», Австрійський аграрний кластер, ТОВ «РАЖТ Семенс Україна», ТОВ KВС-Україна, SAATBAU-PROBSTDORFER UKRAINE, а також комунікаційної платформи у Фейсбук-спільноті — «СкаЖений агроном».

Цьогоріч звання переможця конкурсу в номінації «Агрохімія та ґрунтознавство» було присвоєно Семену Лисицькому, помічник агронома (Чехія); у номінації «Захист рослин», а також «Соя» перемогу отримав Вадим Шпітун — тимчасово виконуючий обов’язки провідного агронома ТзОВ «Західна Агровиробнича компанія»; В’ячеслав Головченко, агроном ТОВ «МХП-Баффало», здобув перемогу в номінації «Селекція та насінництво»; у номінації «Плодоовочівництво» перемогла Ірина Гуржій, агроном ТОВ Агрофірма «Комунар». Також пані Ірина отримала звання «Агроледі». П’ятою переможницею у конкурсі КМА’21, а саме практичної частини «Польова БОРНЯ’21», стала Юлія Терпеньова, аспірантка «Інституту захисту рослин НААН України». Усі переможці були нагороджені цінними подарунками.

За словами головного редактора журналу Agroexpert Геннадія Жолобецького, кількість палких прихильників конкурсу КМА щороку зростає. Цьогоріч для участі у конкурсі зареєструвалися понад 100 учасників, із яких близько 90 змагалися за перемогу. Досить приємним було те, що у теоретичній частині конкурсу велика кількість учасників набрали максимальну кількість балів, тому журі доволі нелегко було визначити переможців. Проте ті, хто не зупинився на теоретичній частині й вирішив позмагатися далі, взяли участь у практичній частині конкурсу, за що отримали додаткові бали. Таким чином, у підсумку за кількістю набраних балів теоретичної та практичної частини конкурсу було визначено переможців.

Журнал Agroexpert висловлює щиру подяку компаніям-партнерам за підтримку в конкурсі «Кращий молодий агроном». До зустрічі на КМА’22!

"Кращий молодий агроном 21"

"Кращий молодий агроном 21"

"Кращий молодий агроном 21"