Agritechnica 2023: вражаюча експозиція і активна участь українських виробників у провідній світовій виставці сільськогосподарської техніки

0

Зареєстровано понад 2200 експонентів – головна тема «Зелена продуктивність – натхнення та рішення» – 12–18 листопада 2023 р., Ганновер, Німеччина

З 12 по 18 листопада в Ганновері, Німеччина, відбудеться Agritechnica 2023, провідна світова виставка сільськогосподарської техніки, в якій візьме участь 2600 експонентів із понад 50 країн. Організатор, DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство), повідомляє, що серед зареєстрованих 2 200 експонентів представлені всі провідні міжнародні компанії сільськогосподарського машинобудування. Попередній перелік учасників опубліковано на сайті www.agritechnica.com. Професійні відвідувачі знову можуть розраховувати на масштабну виставку Agritechnica з численними лідерами ринку та провідними експертами галузі.

З більш ніж 2600 очікуваних експонентів в 23 виставкових павільйонах, у тому числі 20 національних експозицій, на понад 400 000 квадратних метрів виставкової площі, а також насиченою міжнародною технічною програмою, Agritechnica стане цього року епіцентром і головною подією світової галузі сільськогосподарського машинобудування.

«Серед експонентів з понад 50 країн представлені усі лідери ринку. Разом з міжнародним дилерським центром, B2B-виставкою «Системи та компоненти» та зоною стартапів «agrifood start-ups» Agritechnica 2023 пропонує повний спектр сільськогосподарського обладнання та пов’язаних тем. Agritechnica є тією бізнес-платформою, якої так потребує міжнародна спільнота, особливо після перерви через пандемію», – каже Тімо Ціпф, керівник проекту Agritechnica.

Понад 30 компаній з України запропонують міжнародним покупцям свої технічні рішення для сільськогосподарського виробництва – від техніки для обробітку грунту до транспортування, зберігання і післязбиральної обробки. Зокрема, вперше на Agritechnica буде представлена масштабна національна експозиція підприємств-виробників сільськогосподарської техніки з України, за участю 13 компаній та провідних національних асоціацій машинобудування та аграрного сектору.      

У центрі уваги технічної програми взаємозв‘язок продуктивності і екології

З основною темою «Зелена продуктивність – натхнення та рішення» Agritechnica звертається до актуальних викликів щодо соціально прийнятного сільського господарства. Необхідно зробити можливим підвищення продуктивності, використовуючи менше ресурсів при меншій інтенсивності, одночасно захищаючи навколишнє середовище та природу. У технічній програмі Agritechnica 2023 DLG працює з експонентами зі сфери технологій та сільськогосподарських послуг у різних форматах, таких як спеціальні експозиції та форуми, щоб відповісти на головне питання: «Як сільське господарство може виробляти продукти харчування, корми, сировину матеріали та енергію екологічно-ефективно?”

Міжнародна платформа трендових тем та інновацій

З огляду на мінливі соціальні, економічні та кліматичні умови, інновації в сільськогосподарських технологіях є вирішальними для майбутньої життєздатності. В рамках Agritechnica DLG відзначає важливість сільськогосподарської техніки у формуванні сталого сільського господарства трьома різними нагородами. Золотою та срібною нагородами «Innovation Award» відзначают інновації, готові для виходу на ринок сільськогосподарської техніки, тоді як нагорода «DLG Agrifuture Concepts» призначена для новаторських концепцій. Відзнаку «Systems & Components Trophy – Engineers’ Choice» призначають інноваційним технічним системам і компонентам для сільськогосподарської техніки.

Завдяки agrifood start-ups Agritechnica знову запропонує компаніям-початківцям спеціальні можливості представити своє бачення та продукцію міжнародній індустрії сільськогосподарського машинобудування.

Systems & Components

Виставки «Systems & Components» знову відбудеться в рамках Agritechnica у 2023 році. Цей технічний форум і платформою B2B для галузі постачальників є ідеальним доповненням до Agritechnica, демонструючи останні розробки та інновації в компонентах для сільськогосподарської техніки та позашляховиків.

Новинка: Inhouse Farming

DLG представляє нову платформу «Inhouse Farming – Feed & Food Show» у рамках Agritechnica, присвячену на автономним системам виробництва продуктів харчування майбутнього. Розробники технологій вертикального землеробства, аквапоніки, систем виробництва альтернативних видів протеїну білку, у тому числі клітинного сільського господарства, представлять не лише свою продукцію, але й бачення та ідеї щодо нових перспектив і бізнес-можливостей «від корму до їжі», тісно пов’язані з сільськогосподарською практикою.