Оподатковуватимуть лише 30% вартості проданої тваринницької продукції

0

Відтепер тільки 30% вартості проданої тваринницької продукції будуть оподатковувати. Відповідні зміни до обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів соціальної допомоги прийняв Кабінет Міністрів України.

Про це повідомляють в Асоціації свинарів України.

Через вплив доходів від продажу сільськогосподарських тварин, молока, м’яса та іншої продукції тваринництва на отримання субсидій, «присадибники» не декларують ці доходи та не ідентифікують тварин. Тож аби вивести торгівлю тваринницькою продукцією на селі «з тіні», Мінекономіки ініціювало зміни до порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

Відповідно до пункту 11 Порядку схваленої постанови, «доходи від реалізації молока та молочної сировини, а також продукції тваринництва враховуються у розмірі 30 відсотків нарахованих сум».Це означає, що лише 30% вартості проданої продукції оподатковуватимуть і враховуватимуть у суму доходів сім’ї.

Такі зміни сприятимуть рівному доступу до державної допомоги, об’єктивності при призначенні пільги та спрощення необхідних документів.