KWS ввела в експлуатацію новий завод з виробництва насіння цукрових буряків

0

В Айнбеку повністю введено в експлуатацію новий надсучасний завод з виробництва насіння цукрових буряків, який є невід’ємною складовою інвестиційного проєкту селекційної компанії KWS вартістю майже 50 мільйонів євро та збільшує виробничі потужності насіння цукрових буряків майже на 30%.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

На першому етапі, минулого року, було значно збільшено складські потужності та побудовано новий логістичний та складський центр. Наступним кроком стало будівництво заводу з виробництва насіння цукрових буряків, де встановили нову систему протруювання та пакування, яка сьогодні повністю введена в експлуатацію.

«Новий завод пропонує значні вдосконалення з точки зору гнучкості, ефективності та якості та включає багато власних інновацій KWS: наприклад, насіння, між окремими етапами процесу доробки, транспортується повністю автоматично у так званих силосних коробах, великих воронкоподібних контейнерах, та зберігається в багатоярусному складі до наступного етапу процесу доробки. Камери забезпечують повне спорожнення контейнерів для забезпечення сортової чистоти», – йдеться в повідомленні KWS.

Ззаначається, що під час проєктування акцент був зроблений на сталості та ефективності використання ресурсів. Діючі речовини протруйників, які не були використані повністю під час процесу протруювання, повертаються до резервуарів за допомогою інноваційної системи та використовуються наступного разу, зменшуючи відходи. Завод очищається за допомогою технічної води та має систему рекуперації повітря.

Виробнича потужність заводу збільшується більш ніж на 30%. Одночасно скорочується час налаштування та можливі швидші зміни роботи.

«Прийнявши рішення про інвестиції, ми зустрілися з декількома викликами: з одного боку, сегментація ринку насіння цукрових буряків триває і це впливає на поведінку наших клієнтів. Наприклад, більшу кількість гібридів замовляють меншими партіями. Крім того, наші клієнти хотіли б замовляти насіння пізніше, а отримувати його якомога швидше, – розповів член Виконавчої ради KWS, який відповідає за бізнес-напрямок насіння цукрових буряків, Пітер Хофманн. – З іншого боку, KWS вдалося збільшити свою частку ринку насіння цукрових буряків. Таким чином, новий завод також використовується для виробництва насіння за технологією CONVISO® SMART, яка пропонує аграріям нові можливості для ефективного контролю бур’янів».

Завершальним елементом інвестиційного проєкту є додаткова система дражування насіння, яка буде введена в експлуатацію наступного року.