KSG Agro збільшив середньодобовий приріст свиней на 10%

0

За підсумками 2019 року агрохолдинг KSG Agro збільшив середньодобовий приріст свиней на свинокомплексі в с. Нива Трудова (Дніпропетровська область) на 10%.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

KSG Agro поліпшив якісні характеристики поголів’я. У порівнянні з початком року, на кінець року спостерігалося збільшення добового приросту свиней:

  • по групі дорощування – з 470 г до 520 г,
  • по групі відгодівлі – з 880 г до 1000 г.

Голова Ради директорів Сергій Касьянов зазначає, що важливим пріоритетом роботи холдингу є якісне поліпшення поголів’я свиней.

«Ми вирощуємо свиней кращої в світі датської генетики. Тому ми закуповували Danbred і продовжували покращувати генетичні дані нашого поголів’я, дотримуючись усіх технологічних вимог по селекційній роботі. На свинокомплексі намагаємося отримати достатню кількість племінного високоефективного поголів’я, яке буде доступно й іншим українським виробникам», – підкреслює аграрій.

Нагадаємо, що у 2019 році KSG Agro збільшив обсяг продажів свинини до 100 066 тонн проти 93 тис тонн, вироблених роком раніше. Таким чином, зростання обсягу продажів у 2019 році зросло на 8,2% в порівнянні з аналогічним показником за підсумками 2018.