Холдинг «АгроВіста» з земельним банком більше 80 000 Га придбав 7 комбайнів CLAAS LEXION 670 та 4 трактори AXION 930

0

2 липня на полях Кіровоградщини за участі співробітників офіційного дилера CLAAS в Кіровоградській області, компанії «Агрофірма Добробут» та керівництва CLAAS Україна відбулась урочиста передача нової техніки CLAAS представникам холдингу «АгроВіста». 

Про це повідомляє прес-служба CLAAS.

Одразу 7 нових комбайнів CLAAS LEXION 670 та 4 трактори AXION 930 почали збирання врожаю ранніх зернових на площі в 30 000 Га господарства.

За словами начальника МТС холдингу Олега Потапчука, на підприємстві техніку CLAAS знають з 1999 року, і на сьогодні в структурі машинного парку налічується 13 комбайнів різних поколінь – від MEGA 208 до LEXION 770. З урахуванням власного досвіду було обрано модель LEXION 670 як найоптимальнішу машину для роботи на полях господарства.

«Із тракторами CLAAS ми знайомі із 2015 року. Спочатку вирішили спробувати AXION 950. Пропрацював він у нас два роки, зарекомендував себе як надійна, маловитратна й комфортабельна техніка. З 2017 року ми почали інтенсивно переходити на  CLAAS. Використовуємо їх практично на всіх польових роботах, ба більше – працюємо ними цілий рік, взимку, наприклад, прогортаємо сніг на шляхах. На тракторах встановлена безступінчаста коробка передач, що працює разом із двигуном, а це – перевага над іншими типами, адже вона працює без посмикування, рівномірно й плавно, а також дає економію пального» – сказав головний інженер бази МТС компанії «АгроВіста» Андрій Кузьменко.

Під час урочистої передачі, директор ТОВ «АгроВіста» Павло Фесюк зауважив, що основними підставами вибору техніки CLAAS стали не тільки вигідні умови, які запропонував офіційний дилер компанії у Кіровоградській області компанія «Агрофірма Добробут», але й такі показники як низькі втрати на полі, споживання пального, вартість обслуговування, надійність і комфорт роботи для механізатора.