Відтерміновано завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності

0

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності через пандемію коронавірусу відтерміновано до 21 вересня 2020 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Державної служби геодезії, картографії і кадастру Роман Лещенко, пише agroportal.ua.

За його словами, через COVID-19 та карантинні обмеження, які були запроваджені по всій країні, процес державної інвентаризації земель затягнувся.

«Усі виконавці визнали, що не змогли виконати свої зобов’язання до 20 липня, як передбачалося підписаними угодами. Через карантин та наявність великої кількості оскаржень тендерних закупівель до Антимонопольного комітету, укладання договорів відбулося лише в травні-червні, а не в березні. У силу цих обставин інвентаризація стартувала на 2 місяці пізніше, ніж заплановано», — написав Лещенко.

Він зауважив, що за результатами зустрічі з представниками компаній, які перемогли в тендерах на проведення державної інвентаризації земель в Україні, прийняте рішення погодити з Кабінетом Міністрів України відтермінування завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності до 21 вересня 2020 року.

«Виконавці запевнили, що у двомісячний термін роботи будуть виконані. В іншому разі вони будуть нести юридичну відповідальність, у тому числі — жорсткі фінансові санкції, передбачені діючими договорами», — додав голова Держслужби.