ФІНСЬКІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ

0

06 червня 2018 року з 11:30 до 16:00 в рамках ділової програми виставки «AGRO-2018» за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», агенції UCABevent та організації BusinessFinland відбудеться бізнес-зустріч з фінськими компаніями.

 

Місце проведення: Виставка «AGRO-2018» (Експоцентр України, павільйон №5,  проспект Академіка Глушкова, 1, Київ)

Фінські агротехнології відомі високою якістю, ефективністю та надійністю. Делегація фінських компаній прибуде до Києва, щоб познайомити український ринок з продуктами та рішеннями, розробленими для досягнення максимальної ефективності, безпеки та екологічної стабільності.

Під час обговорення будуть розкриті питання:

 

  • основні правила ведення агробізнесу в Україні;
  • можливості українсько-фінської кооперації;
  • реальні приклади успішної співпраці;
  • доступні фінансові інструменти для українських аграрних компаній;
  • презентація останніх технологій та рішень від фінських компаній;
  • можливість обговорити майбутню співпрацю між фінськими та українськими компаніями.

 

На заході будуть присутні представники Посольства Фінляндії, фінських та українських компаній, агровиробники, дилери.

Фінські агропромислові компанії що прибудуть в Україну, відомі обширною історією інвестицій в науково-дослідні роботи та інновації, мають багатий досвід у будівництві машин і створенні ефективних економічних рішень.

Перелік фінських компанії, які братимуть участь у заході:

Компанія Metalservice Hartikainen, котра займається наданням різноманітних послуг з загально-будівельних робіт і металоконструкцій, а також проектує, виготовляє і продає широкий асортимент продукції, вироблений для сільського господарства і промисловості (грейдери, снігоочисники, плуги для утворення ровів, гвинтові вирівнювачі,трейлери для перевезення тюків, мульчувачі).

  • Компанія Nipere займається розробкою і постачанням млинів і кормових змішувачів для сільського господарства і промисловості. Асортимент продукції включає в себе безліч різних молоткових і вальцьових млинів, змішувачів, дозаторів, конвеєрів і силосів. Також компанія постачає обладнання з механічним і автоматичним управлінням та виробляє легкові автомобільні причепи.

 

  • Компанія Figen – основний постачальник племінних свиней та сперми хряків у Фінляндії. На міжнародному рівні компанія керує комплексною програмою племінного розведення свиней, результатом якої стало збільшення кількості високоякісних хряків та свинок.

 

  • Компанія JPT-Industria займається проектуванням та будівництвом інноваційних комбікормових заводів. У компанії більше 30 років досвіду в сфері виробництва кормів та технічного обслуговування комбікормової промисловості. Вона співпрацює з клієнтами з усього світу та аналізує їх потреби для того, щоб зробити свою продукцію більш ефективною, санітарно-гігієнічною та зручною в експлуатації.

 

  • Suokone – це фінська машинобудівна компанія, котра спеціалізується на розробці, виробництві і постачанні техніки для обробітку ґрунту в різних умовах, включаючи потужні трактори з низьким тиском на ґрунт. Близько 50% продажів компанії  – це експорт в більш ніж 20 країн світу. Компанія має понад 40 років досвіду та зарекомендувала себе як виробник  надійної та якісної продукції.

Програма складатиметься з двох частин: пленарної (професійна дискусія між фінськими та українськими компаніями за участі представників бізнесу, неурядових організацій та представників Посольства Фінляндії) та B2B зустрічей.

 

Прохання підтвердити свою участь до 5 червня (вівторок) до 17:00 за тел. 097-759-48-68, (044) 236-20-97/79, або email: litvinchuk@ucab.ua. Контактна особа Літвінчук Людмила.

 

1