FIELD MANAGER для українських аграріїв

0

У 2020 році xarvio™ презентує нові функції FIELD MANAGER для українських аграріїв.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Цифрове рішення для сільського господарства BASF – xarvio™ FIELD MANAGER – допомагає вирощувати врожай на більше ніж 2 млн га полів. У 2019 році програмою користувалися понад 17 тисяч аграріїв у цілому світі. Базуючись на відгуках і досвіді користувачів xarvio™, компанія презентує нові функції, що стануть доступними аграріям у 2020 році. Серед них – управління внесенням добрив (зокрема, терміни та дозування), диференційні карти обробки полів та автоматична відправка карт внесень до терміналу техніки John Deere. Крім того, додали можливість взаємодії між аграріями безпосередньо на платформі xarvio™ FIELD MANAGER. Усі оновлення будуть доступні на мобільних пристроях аграріїв у всьому світі.

Як зазначають у компанії, нові можливості xarvio™ FIELD MANAGER доповнюють надійний сервіс, що вже включає актуальну інформацію для конкретних польових зон. Наприклад, детальні етапи росту сільськогосподарських культур та мобільні сповіщення про ризики й статус потенційних хвороб у регіоні. Цифрові моделі ризику тестуються компанією протягом 25 років. Вони забезпечують оптимальні терміни обробки посівів.

У повідомленні йдеться, що xarvio™ FIELD MANAGER допомагає аграріям отримуватибільшу рентабельність інвестицій на своїх полях. Наприклад, у 2017-2018 роках європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™, збільшили дохід у середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3.