Дотації на сертифікацію отримали три виробники

0

Три виробники органічної продукції 2019 року отримали державну підтримку для проведення оцінки відповідності органічної продукції.

Про це під час IV Міжнародного конгресу «Органічна Україна-2020: Перезавантаження. Актуалізація органічних брендів»повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко, пише agroportal.

«Скільки виробників отримає державну підтримку цього року, поки ще невідомо, але будемо сподіватися, що ця підтримка буде використана», — відзначив Сергій Глущенко.

Він також повідомив, що наразі готуються зміни до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств». Відповідно до неї, витрати фермерських господарств, пов’язаних із сертифікацією органічного виробництва, будуть частково компенсовані в розмірі 90% понесених витрат (без урахування ПДВ), але не більше 100 тис. грн

Заступник міністра переконаний, що напрямок органічного виробництва дуже важливий для країни, адже він є точкою росту, яка дозволяє експортувати значну частку.