Координаційна рада «Урожай 2020» – що це?

0

Усвідомлюючи всі ризики і загрози, які є на сьогоднішній день, ініційовано створення оперативної координаційної ради під робочою назвою «Урожай 2020».

Про це заявив радник президента України Володимира Зеленського з питань економіки Олег Устенко, пише АПК-Інформ.

«Ми вже сьогодні повинні серйозно думати про те, як в рамках надзвичайної ситуації підготувати й забезпечити також і осінню посівну. У цьому процесі активно задіяні не тільки сільськогосподарські підприємства, а й суміжні галузі. Треба вносити добрива – значить важлива безперебійна робота українських хіміків. Важлива поставка палива. Важлива робота всієї логістичної системи в масштабах країни – усе, що стосується питань, пов’язаних з роботою складів, транспортуванням вантажів і в один, і в інший бік – і в поля, і з полів», – пояснив він.

Радник президента зазначив, що на даний момент національний пріоритет №1 в Україні – це боротьба з коронавірусом, але після епідемії країна не повинна опинитися в ситуації продовольчої кризи.

«Тому пріоритетом №2 в нинішніх умовах я назвав би захист продовольчої безпеки нашої країни. Від того, як будуть йти справи в АПК і в галузях, що його забезпечують,  реально залежатиме, чи буде у нас хліб на столі в цьому й наступному році», – підсумував Олег Устенко.