Дні поля компанії ДСВ відвідали більше 3 000 клієнтів

0

За результатами сезону 2021 року компанія ДСВ провела та взяла участь в більш ніж 50 заходах. Це були як партнерські заходи, що проводяться спільно з компаніями-дистриб’юторами, так і заходи, що проводились на базі селекційно-дослідної станції ДСВ в с. Дубіївка. 

За попередніми підрахунками кількість гостей, що відвідала семінари та дні поля становить більше 3 000 осіб. Це клієнти та партнери, ті, хто вже давно є поціновувачем насіння ДСВ, а також ті аграрії, хто відвідав заходи з метою ознайомлення та обміну досвідом. Адже крім базових наочних польових презентацій компанія ДСВ завжди включає в свої доповіді інформацію по агротехнології вирощування культур. Це знання, що базуються на досвіді українських та європейських селекціонерів, агрономів, продукт менеджерів ДСВ, з метою надання клієнтам не лише інформації по продуктам, а і технології їх вирощування, що відповідають вимогам сьогодення. 

 

ДСВ – Інновації для Вашого успіху

Рішення, що відповідають Вашим потребам. 

_____________

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у         м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.