Функціонал державного земельного кадастру щодо екстериторіальності призупинено

0

Через технічні проблеми в деяких регіонах України із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок тимчасово призупинено функціонал Державного земельного кадастру щодо екстериторіальності. 

Про це на своїй Facebook сторінці повідомив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко, пише agronews.ua.

“Державна система реєстрації земельних ділянок повинна бути доступною, максимально простою, прозорою та унеможливлювати будь-які корупційні дії з боку державних реєстраторів”, – зазначив Лещенко.

За його словами, принцип екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок мав вирішити усі ці питання, однак, за тиждень роботи пілоту було виявлено технічні проблеми, які суттєво впливають на реалізацію проекту.

“Нам потрібно досконально проаналізувати саму систему та в найближчий час запустити її в такому вигляді, щоб громадяни мали ефективний ресурс з надання якісних адміністративних послуг з державної реєстрації земельної ділянки”, – підкреслив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Він наголосив, що на даному етапі для удосконалення програного забезпечення проводяться відповідні заходи, метою яких є необхідність удосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру, завдяки якому здійснюється реалізація даного проекту.