Corteva Agriscience запровадила форвардні програми для українських аграріїв

0

Corteva Agriscience запровадила спеціальні форвардні програми для українських аграріїв, щоб надати їм швидкий доступ до фінансування та допомогти своєчасно розрахуватися за продукцію без ризику утворення небажаної заборгованості.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Для сільгоспвиробника форвардний контракт – це зручна можливість отримати високоякісне насіння та засоби захисту рослин від Corteva Agriscience без звертання за банківськими кредитами, а також нагода купити продукцію Corteva за вигідними передплатними цінами завдяки отриманню готівкових коштів при підписанні угоди» – йдеться в повідомленні.

Особливістю цього сезону є очікування по зниженню закупівельних цін на зернові та олійні культури. З початку року на світових ринках ціни впали приблизно на 20%. У зв’язку з цим компанія пропонує клієнтам підтримку у вигляді можливості продати свій урожай за форвардними контрактами, зафіксувавши ринкову ціну з прив’язкою до долара США.

Так як Corteva співпрацює з лідерами міжнародного трейдингу це дає можливість забезпечити чіткий і прозорий процес, залучення додаткової ліквідності у вигляді передоплати за форвардними контрактами, а також супровід з боку фахівців департаменту фінансових рішень Corteva.

«Corteva Agriscience прагне сприяти сталому розвитку аграріїв та допомогти збільшити продуктивність їхньої роботи, слідуючи нещодавно оголошеним глобальним цілям сталого розвитку. Форвардні контракти надають нашим клієнтам можливість отримати справедливу ціну за свою продукцію та захищають їх від цінових коливань. Такі інструменти є особливо важливими у час економічної нестабільності, адже захищають майбутні врожаї сільгоспвиробників. У наступному сезоні ми очікуємо значної частки такого виду розрахунків за поставлені товари Corteva Agriscience», – зазначив керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проектів компанії Павло Матюша.

Для того щоб дізнатися про умови форвардних програм та інших фінансових інструментів, які пропонує Corteva, сільгоспвиробники можуть звернутися до торгового представника Corteva Agriscience або департаменту фінансових рішень.