Corteva Agriscience запускає Inatreq™ Active для зернових в Європі

0
Lush barley field sways to the wind

Corteva Agriscience оголосила про отримання першої європейської реєстрації для серії продуктів, що мають в основі діючу речовину Inatreq™ Active.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Фунгіцид Questar™ на основі Inatreq™ Active тепер затверджено для продажу у Франції. Це новий препарат природнього походження, який забезпечує найкращий на існуючому ринку лікувальний та профілактичний  контроль усіх штамів септоріозу, підтримуючи довгострокову стратегію сталого фунгіцидного захисту в господарствах.

Продукт буде доступний для продажу у Франції наприкінці 2020 року для посівного сезону 2021 року. Подальші реєстрації продуктів на основі Inatreq очікуються протягом наступного року. Це надасть фермерам нові рішення для контролю хвороб зернових культур у Великобританії, Німеччині, Данії та згодом на всіх відповідних європейських ринках.

«Перш за все, це нове рішення допоможе контролювати септоріоз, найбільш значну хворобу, яка суттєво знижує врожайність пшениці та викликає велике занепокоєння у фермерів, – зазначив Жан-Філіп Легендр, керівник Corteva Agriscience у Франції. – У результаті революційної роботи наукових дослідників Corteva Agriscience, цей новий фунгіцид буде відповідати сучасним викликам управління культурою та прагненням наших фермерів до інновацій, що забезпечать більш ефективний захист власних врожаїв».

Inatreq має виняткову біологічну дію. Його унікальний механізм захисту проти септоріозу надає фермерам новий інструмент для контролю хвороб на зернових культурах, адже в нього відсутня  перехресна резистентність до існуючих фунгіцидів. Фермери також отримають переваги від гнучких характеристик застосування препарату та стійкої ефективності на різних етапах розвитку патогенів.

«Inatreq – це найновіше рішення, що виходить з нашої великої лінійки інноваційних технологій. Ми раді продовжувати розвивати своє портфоліо  продуктів, що мають  природнє  походження. Завдяки продуктам на основі Inatreq ми задовольняємо європейські потреби споживачів щодо більш сталого виробництва продуктів харчування» – зазначила президентка бізнес-платформи засобів захисту рослин Corteva Agriscience Сюзанн Вассон.