Corteva Agriscience та Symborg оголосили про угоду по азотфіксуючому продукту на основі мікробів

0

Corteva Agriscience ікомпанія Symborg, експерт в сфері мікробіологічних технологій, анонсували багаторічну угоду в галузі азотфіксації на основі мікробів. Угода включає практично всі країни Європи, крім країн Північної Європи та Нідерландів, та Ізраїль.

Про це повідомляє прес-служба Corteva.

УЗазначається, що в рамках угоди Symborg надає компанії право ексклюзивної дистрибуції азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum, яка працює на користь рослини, забезпечуючи надходження необхідного їй азоту з атмосфери. Corteva використовує свою широку дистриб’юторську мережу, доступ до ринків і великі можливості в галузі досліджень та розробок.

Компанія буде пропонувати два бренди – Utrisha™ N і BlueN™, що оптимізують ефективність поживних речовин. Ця проривна технологія забезпечує ефективність за рахунок комплексного управління живленням в природних польових умовах, адаптуючись до потреб зростаючої рослини і допомагаючи максимізувати потенціал врожайності культури. Дана технологія буде доступна для використання на всіх продовольчих культурах.

«Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти натурального походження, які працюють, доповнюючи наші традиційні рішення для захисту рослин, такі як азотний стабілізатор Optinyte™, – коментує президент бізнес-напрямку засобів захисту рослин Corteva Agriscience Сюзан Вассон. – Ми раді працювати з компанією Symborg, масштабуючи і максимально поширюючи екологічно безпечні продукти, які допоможуть фермерам відповідати мінливим умовам навколишнього середовища, зберігаючи при цьому продуктивність і здоров’я врожаю».

Президент Corteva Agriscience в Європі Ігор Тесленко додає: «Corteva Agriscience продовжує постачати нові та інноваційні рішення фермерам, надаючи продукти натурального походження, які працюють, доповнюючи наші засоби захисту рослин. Ця співпраця є ще одним кроком вперед у розширенні глобального портфелю біологічних препаратів Corteva, який спрямований на розвиток біостимуляторів, засобів біоконтролю і продуктів на основі феромонів з доведеним прогнозованим результатом. Ця угода посилює наш фокус на забезпечення доступності та ефективності сталого використання азоту, з метою підвищення потенціалу врожайності і стійкості сільського господарства відповідно до Цілей Corteva Agriscience зі сталого розвитку до 2030 року».

“Мета компанії Symborg – трансформація сільського господарства. Завдяки нашим інноваційним рішенням в галузі біорозробок ми допомагаємо аграріям вирішити одне з ключових завдань – поєднати прибутковість і стійкість, – зазначає партнер-засновник і виконавчий директор компанії Symborg Хесус Хуарез. – Зміцнення нашої співпраці з Corteva в Європі – чудова можливість прискорити передачу технології BlueN™ і просування більш стійкої моделі. Це також важливо для розвитку сільського господарства, суспільства і планети в цілому».