BASF завершив угоду щодо придбання бізнесу насіння овочів Bayer

0

Сьогодні компанія BASF завершила угоду щодо придбання усього бізнесу насіння овочів Bayer під торговою маркою Nunhems®. Угода доповнює портфоліо BASFвже давно відомим та успішним брендом. До бізнесу насіння овочів входить 24 сільськогосподарські культури та близько 2600 сортів. Він також включає науково-дослідну платформу та програму селекції з більш ніж 100 унікальними технологіями вирощування понад 15 сільськогосподарських культур.

Додатковий бізнес насіння овочів зміцнює позиції новопридбаногонасіннєвого бізнесу і доповнює нещодавно розширений портфель сільськогосподарських рішень, який включає бізнес насіння, хімічний та біологічний захист рослин, систему догляду за ґрунтами,  технологіїборотьби зі шкідниками та платформу цифрового землеробства.

Ця угода завершує придбання компанією BASF значного діапазону бізнесу та активів із загальним об’ємом продажів у 2017 р. у розмірі 2,2 млрд євро, від яких відмовилась компанія Bayer у процесі злиття з Monsanto. Загальна сума придбання складає 7,6 млрд. євро за умов певних коригувань при закритті.