Уряд посилив контроль за діяльністю операторів у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції

0

9 лютого Уряд затвердив постанову, яка забезпечує здійснення Держпродспоживслужбою ефективного державного контролю за діяльністю операторів у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Наголошується, що таке рішення націлене підвищити відповідальність виробників за наповнення ринку якісною органічною продукцією.

«Завданням Уряду є створення дієвої законодавчої бази для сталого функціонування бізнесу, в тому числі у сфері органічного виробництва. З цією метою сьогодні затверджено відповідну постанову, яка дозволить Держпродспоживслужбі застосовувати єдині критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику від провадження оператором діяльності у органічній сфері», – прокоментував заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка.

Крім того, постановою затверджується Порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів. Також рішенням Уряду затверджено форму акту категоризації потужності оператора, який щорічно складатиметься інспекторами територіальних органів Держпродспоживслужби.