Українські аграрії придбали більше 1700 одиниць сільгосптехніки в лізинг

0

За перші три квартали 2021 року компанії-члени Асоціації лізингодавців України передали в лізинг 1767 одиниць сільськогосподарської техніки – на 3,6% більше, ніж за аналогічний період роком раніше.

Про це повідомляє прес-служба асоціації.

“Трійкою лідерів за цим показником стали ОТП Лізинг (58% від усіх реєстрацій за період), Альфа-Лізинг (17%) і Адванс Лізинг (8%). Їх сукупна частка склала 83%”, – йдеться в повідомленні.

В асоціації наголошують, що найпоширенішим видом агротехніки для надання в лізинг залишаються трактори, їх частка склала 35%. Найпопулярнішими марками тракторів для лізингу в зазначеному періоді стали: John Deere (31%), Білорусь (19%), New Holland (16%) і Case (13%).

Ще по 11% від кількості техніки, профінансованої в лізинг агровиробникам у січні-вересні п.р., припало на сівалки, комбайни та на техніку для обробітку ґрунту. Інші види техніки мали частку менше 10%.

«У розрізі кварталів найбільш високий результат лізингові компанії показали у ІІ кварталі, але і ІІІ квартал виявився досить потужним. Так, у ІІІ кварталі було передано в лізинг 679 одиниць техніки. Це на 68% більше, ніж у І кварталі п.р., і на 9,7% більше, ніж за минулорічний аналогічний період», – додали в асоціації.