Від інвестиційних нянь аграрії розраховують отримати $363 млн

0

На отримання державної підтримки інвестиційних проєктів у відповідності до Закону «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями» агропідприємства вже подали заявки на суму $363 млн.

Про це повідомив виконавчий директор державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (Ukraine Invest) Сергій Цівкач, пише agroportal.ua.

«Подані проєкти пов’язані з глибокою переробкою кукурудзи, тваринництвом та хлібопекарською промисловістю. Загалом до нас уже звернулися компанії з різних галузей, які зацікавлені в отриманні такої підтримки на загальну суму $970 млн», — зазначив Цівкач.

Він пояснив, що зараз ведеться робота над розробкою системи підзаконних актів до Закону «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями». Для цього в уряду є 6 місяців — до 13 серпня має відбутися затвердження системи підзаконних актів і виписана система подання й критерії оцінки допустимості надання такої державної підтримки інвестиційних проєктів.

«Моя особиста позиція полягає в тому, що повинна бути публічна робоча група, яка обговорюватиме розробку підзаконних актів. Така платформа є вкрай важливою, адже ми повинні створити систему, яка є дружньою для бізнесу», — підсумував Сергій Цівкач.