У рамках програми 5-7-9 за останній тиждень було видано кредитів на 1,9 млрд

0

На минулому тижні банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 764 договорів договори на суму 1,9 млрд грн.

Про це повідомляє Мінекономіки.

1,3 млрд  грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 355 млн грн – видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 237 млн грн.

“Березень став рекордним для програми. Практично щотижня ми бачили, як зростає динаміка: сума у 1,5 млрд в тиждень уже стала традиційною, а за останній тиждень місяця зросла майже до 2 млрд грн. Загалом, за березень було видано 2 216 кредитів на 6,3 млрд грн. Такі результати є свідченням того, що не дивлячись на певні карантинні обмеження, бізнес вже адаптувався до нових умов і готовий до відновлення та розвитку”,- прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Усього від старту програми банки-учасники видали 11 706 кредитів  на загальну суму майже 28,9  млрд грн. З них 13,9 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  5,1  млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 9,9 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (20%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.