Конкурс соціальних проєктів від «Байєр»

0

«Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій у рамках восьмого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається,що подання заявок на перший етап відбуватиметься до 9 березня лютого 2021 року.

Пропозиції соціальних проєктів приймаються за такими напрямами:

  • освітні програми;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад.

“Відбір пропозицій проєктів здійснюватиметься у три етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проєкт українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проєкт та організацію англійською та українською мовами. Після розгляду Наглядовою Радою програми, відібрані проєкти-фіналісти мають подати усю проектну документацію англійською мовою на фінальний розгляд до міжнародної грантової платформи CyberGrant” – йдеться в повідомленні.

Остаточне рішення про отримувачів грантів планують оголосити влітку 2021 року. Максимальний розмір гранту, що може бути наданий, – 270 000 грн.

При цьому, проєкти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії. Проєктна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації. Гранти для реалізації проєктів надаються громадським організаціям, які мають досвід роботи не менше трьох років. Власний фінансовий внесок організації має становити не менше ніж 10% від бюджету проєкту.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна на сайті компанії «Байєр».