На українських ринках подешевшали деякі овочі

0

Через потепління збільшилася пропозиція деяких овочів, зокрема на заході України. У Львові тимчасово знизилася ціна на буряк, капусту та картоплю. А от на Херсонщині картопля подорожчала.

Про це пише AgroTimes.

На найбільшому гуртовому ринку західної України «Шувар» буряк подешевшав на 30 коп/кг і тепер коштує 5.70 грн/кг. На 20 коп/кг знизилася в ціні білоголова капуста – до 6.80 грн/кг. На 40 коп/кг здешевшала картопля, яка тепер в середньому коштує 8.80 грн/кг. Незмінною лишилася ціна на моркву та жовту цибулю – 7 і 5,5 грн/кг відповідно.

Також на найбільшому гуртовому фермерському ринку півдня України «Неждана», що в селі Великі Копані на Херсонщині, на 1 грн/кг подорожчала картопля – до 10 грн/кг. На 1 грн/кг подешевшала морква, яка нині коштує в середньому 4 грн/кг. Капусту продають по 3,50, буряк – по 5 грн/кг. Ціна цибулі також не змінилася – 4 грн/кг.

Водночас на найбільшому гуртовому ринку центру України «Столичний» в Києві картопля коштує 9 грн/кг, буряк – 4,50, цибуля – 3,80 грн/кг, морква – 4,50, капуста – 4 грн/кг.