Мінагропрод потрібне для пошуку нових ринків збуту вітчизняної сільгосппродукції

0

Першочерговим завданням оновленого Міністерства аграрної політики та продовольства України буде пошук нових ринків збуту вітчизняної сільгосппродукції.

Про це заявив міністр Роман Лещенко під час свого виступу на форумі «Коронавірус: виклики та відповіді», пише АПК-Інформ.

«Ми спостерігаємо великий запит на забезпечення продовольством серед країн, у яких структура імпорту сільгосппродукції становить понад 70%. Це і Близький Схід, і Південно-Східна Азія. Оновлене міністерство в першу чергу потрібно для відкриття нових ринків. Необхідно сформувати нову стратегію в умовах пандемії та розширювати ринки збуту», – зазначив міністр.

Він підкреслив, що Україна може використовувати пандемію коронавірусу як шанс для посилення своєї присутності на світовому ринку, оскільки країна втратила частину своїх позицій за час відсутності Мінагропроду.

«За деякими країнами та напрямками ми втратили позиції, але важливо дивитися вперед і використовувати цю унікальну можливість для агросектору, забезпечити стабільне надходження до країни валютної виручки», – підкреслив Роман Лещенко.