Український виробник пестицидів «UKRAVIT» перетнув 20-річну межу

0

За 20 років історії «UKRAVIT», національного виробника засобів захисту Україна перетворилася з імпортера на експортера засобів захисту. Про це наголосив Віталій Ільченко, її засновник, під час святкування ювілею компанії на початку грудня.

Особливо підкреслили родинні та дружні цінності, які лежать в основі роботи компанії. Так, на святкуванні логотип UKRAVIT виклали прізвищами присутніх співробітників та гостей. «Кожен із вас є частинкою компанії «UKRAVIT». А загалом ми всі з вами – велика родина, і я впевнений, що ця родина має хорошу перспективу і лише збільшуватиметься. Тож нас усіх чекає велике майбутнє», – звернувся до гостей Володимир Ільченко, директор «Заводу UKRAVIT» у Черкасах, де виробляють усю лінійку пестицидів компанії.

Український виробник пестицидів «UKRAVIT» перетнув 20-річну межу

Нині в «UKRAVIT» працює понад 500 осіб, включаючи співробітників центрального офісу, виробничих потужностей у Черкасах та «Інституту захисту рослин», який є одним із останніх проектів амбітної команди. Почавши із дистрибуції препаратів для захисту від побутових шкідників у 1999 році, у 2004 компанія запустила власне виробництво. У 2005 р. в Черкасах побудували та запустили «Фабрику агрохімікатів». Першим препаратом власного виробництва став інсектицид Вітал Лідер проти колорадського жука. А у 2010 р. опанували виробництво мікродобрив, регуляторів і стимуляторів росту. З 2013 р. «UKRAVIT» експортує свої препарати у Молдову та Грузію, а нещодавно почали продавати продукцію в Африку, зокрема, до Ефіопії. На експорт припадає 10% продажів компанії. Частка українського ринку під ЗЗР виробництва «UKRAVIT» сягає близько 10%. Нині компанія виробляє понад 150 різних продуктів загальним обсягом понад 10 тис. т у рік.

Представники молдавської компанії «Оберег Агро», який є офіційним представником «UKRAVIT» у цій країні, презентували золоту медаль, яку вони отримали за найвпізнаванішу марку – «UKRAVIT»– на території Молдови в категорії «Агрохімія».

Український виробник пестицидів «UKRAVIT» перетнув 20-річну межу

Також під час святкування відзначили й нагородили працівників, які працюють 20, 15 і більше років, і заохотили співробітників «Фабрики агрохімікатів», центрального офісу та представників у регіонах – їх оцінювали власні колеги у шести номінаціях: відкритість, розвиток, клієнтоорієнтованість, патріотизм, оптимізм, відповідальність.

Український виробник пестицидів «UKRAVIT» перетнув 20-річну межу

Олександр Мигловець, керівник агрономічного відділу, який працює в компанії уже 8 років, запевняє, що «UKRAVIT» задовольнить амбіції найвибагливішого молодого працівника щодо роботи й рівня професійності. «У компанії величезні шанси для молоді: лише у агрономічному департаменті, де працює майже 20 осіб, середній вік співробітників 31 рік. Ми відкриті для дівчат і юнаків, які мають запал, бажання, хочуть навчатися, прагнуть до нового, до змін не лише у своєму житті, але й у своєму районі, області, на рівні держави, що відповідає принципам компанії «UKRAVIT», – говорить молодий керівник. До речі, пан Олександр зауважив, що в «UKRAVIT» поглиблюватимуть програму для проходження практики для студентів, яку запустили минулого року.

Віталій Ільченко переконаний, що всі зміни в країні починаються з кожного. «Перш за все, не потрібно нічого боятися в житті, бо якщо ти боятимешся, то й не зрозумієш, чи можна було це зробити. На самому початку створення компанії «UKRAVIT» мене також відмовляли, говорили, що це важко, не потрібно, що обраний мною шлях найважчий, і що бізнес заберуть і знищать. Що ж, забирали й намагалися знищити… Але віра, оптимізм і любов до роботи, яку робиш, результати, яких досягаєш, надихали рухатися далі»,– запевнив він.

Український виробник пестицидів «UKRAVIT» перетнув 20-річну межу

 

Власкор.

Фото надані компанією «UKRAVIT»