Україна приєдналася до Комітету з всесвітньої продовольчої безпеки ФАО

0

Українська делегація на чолі з заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговим представником України Тарасом Качкою вперше взяла участь у засіданні Комітету з всесвітньої продовольчої безпеки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (КВПБ) в офіційному статусі. 

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Україна працює на світовому продовольчому ринку прозоро та прогнозовано й може долучитися до формування та зберігання світових продовольчих запасів. Слід зазначити, що Україна не вводила обмежень на експорт основних продуктів під час пандемії COVID-19 та наголошує на необхідності спрощення процедур міжнародної торгівлі і запобігання створенню нових торговельних бар’єрів», – прокоментував Тарас Качка.

Засідання триватимуть протягом чотирьох днів під загальною темою «Новий погляд на продовольчу безпеку та харчування». У рамках заходу учасникам представлять звіт Групи експертів високого рівня щодо створення глобальної концепції продовольчої безпеки та харчування до 2030 року.

Також під час роботи сесії значну увагу буде приділено питанням гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в контексті продовольчої безпеки та харчування, обговорено результати попередньої Рамкової програми дій та представлено для затвердження нову Багаторічну програму дій КВПБ і Добровільні рекомендації КВПБ з продовольчих систем та харчування.