В Україні розблоковано велику приватизацію

0

Верховна Рада Україна підтримала в першому читанні урядовий законопроєкт №4543  про розблокування великої приватизації.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Прийняття закону дозволить здійснити низку підготовчих та організаційних заходів, які передують проведенню безпосереднього продажу об’єктів великої приватизації, зокрема проведення аукціонів.

“Команда Мінекономіки вдячна народним депутатам за підтримку цього важливого законопроєкту. Зняття обмежень на продаж з великих державних підприємств дасть змогу не тільки збільшити надходження до державного бюджету до 12 млрд грн, а й залучити великий обсяг інвестицій та прискорити економічне зростання”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Першочергово йдеться про велику приватизацію підприємства “Більшовик”, Одеського припортового заводу, Об’єднаної гірничо-хімічної компанії та “Президент-готелю”.

“Мала приватизація у 2020 році, попри карантинні обмеження, продемонструвала свою ефективність. За рік державний бюджет отримав надходження у розмірі майже 2,3 млрд гривень”,- зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.