287 нових догорів у рамках програми 5-7-9 за минулий тиждень

0

За минулий тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 287 договорів на суму 807 млн грн. 

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Зокрема, 226 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 156 млн грн – видані уповноваженими банками інвестиційні кредити, 419 млн грн – антикризові кредити під 3%.

Усього від старту програми банки-учасники видали 8 430  позик на загальну суму 19,7 млрд грн. З них понад  11,7 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  3,7 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 4,3 млрд грн в якості антикризових кредитів під 3%.

“Від підприємців із різних секторів ми чуємо схвальні відгуки щодо програми 5-7-9. Комусь вона допомогла придбати або модернізувати обладнання, комусь – зберегти бізнес та працівників. У будь-якому разі, цифра у 20 млрд грн дійсно говорить про ефективність програми”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Як відзначають у МЕРТ, найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (55%), торгівлі та виробництва (18%) і промислової переробки (16%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.