Зелений мед з хлорелою – корисні властивості

0

Компанія «Правильний мед» випустила унікальний продукт – зелений мед, в основі якого є крем-мед з квіткового різнотрав’я та суспензія мікроводорості хлорели. Водорості спіруліни та хлорелу для виробництва продукту постачає компанія «Жива Хлорела».

Про це пише agroportal.ua.

«Медові композиції — це натуральний мед, який збагачений витяжками активних речовин з лікарських рослин, квіткового пилку, прополісу, маточного молочка. У них зберігаються основні якості меду: бактерицидні й антибактеріальні властивості; наявність ферментів, а також консервуючі властивості. Зелений мед з Хлорелою очищує організм від шлаків, токсинів; підвищує гемоглобін, підтримує здоров’я усіх систем організму та є джерелом вітамінів s мінералів», — розповідають виробники зеленого меду.

Відповідно до слів засновника ССП «Правильний мед» Володимира Петрушева, зелений мед з хлорелою — загальнозміцнюючий засіб, який рекомендується вживати як дієтичну добавку до раціону харчування, в екологічно несприятливих умовах, додаткове джерело біологічно активних речовин, які мають імуностимулюючі, протизапальні та бактерицидні властивості.