20 тис. грн жінкам-фермеркам на селі

0

Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) оголошує конкурс «Сільські жінки та погляд у майбутнє» (Rural Women Looking Ahead) для жінок-представниць агробізнесу півдня України на отримання професійної консультації вартістю до 20 000 грн, яка буде спрямована на покращення бізнесу.

Про це пише прес-служба UHBDP.

«Дана підтримка націлена на те, щоб у 2021 році щонайменше 10 жіночих бізнесів змогли перейти на нову сходинку свого розвитку. Переможниці можуть розраховувати на консультації з бухгалтерських, юридичних, маркетингових, агрономічних, вузькоспеціалізованих питань», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Українському проєкті бізнес-розвитку плодоовочівництва, у сучасному бізнес-просторі жінки з офіційно зареєстрованим бізнесом складають значну меншість. А сільські  жінки в порівнянні з міськими жінками та чоловіками загалом мають обмеженіший доступ до ресурсів як інформаційних, так і матеріальних.

«Неякісний Інтернет або його відсутність, погані сільські дороги, неякісна інфраструктура, додаткове навантаження через домашнє господарство — і це ще не всі чинники, що заважають розвитку. Отже, напередодні Міжнародного дня сільських жінок UHBDP розробив програму підтримки для жінок, зайнятих у плодоовочевому та медовому секторах», — наголосили в UHBDP.

Також варто відзначити, що даний проєкт виходить на фінішну пряму. У цілому за шість років було проведено більше 3000 заходів. Клієнтами стали більше 47 тис. осіб з усієї України. UHBDP сприяв підвищенню прибутків через впровадження інноваційних технологій та бізнес-підходів.