Навчальний курс програми TalentA для українських фермерок завершується

0

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA, спрямованої на розвиток фермерок із сільської місцевості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Протягом двох місяців навчання учасниці, які подолали конкурсний відбір, прослухали 27 лекцій, об’єднаних тематичними модулями за напрямками: soft skills, розвиток бізнесу, доступ до фінансування, діджитал-комунікації та інноваційні агротехнології. Своїм досвідом та знаннями з ними поділилися 20 відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, а також практики фермерських господарств та кооперативів і об’єднаних територіальних громад. Фахівці Corteva Agriscience долучилися до тренерського складу, поділившись із учасницями передовим досвідом світових аграрних інновацій, фінансових рішень та знаннями з розвитку ділових навичок лідерів.

«Протягом навчання я отримала багато нової, різнопланової, а головне – прикладної інформації. Хочу відзначити креативний, інноваційний підхід до організації навчального процесу і викладання – лекції були насичені й жваві, тому знання сприймалися легко й органічно. У моєму уявленні чимало змінилося про бізнес і про його соціальну складову. Я вдячна організаторам за увагу до думки учасниць, постійний зворотний зв’язок, можливість індивідуальних консультацій, прискіпливу роботу з нашими ідеями – нас завжди чули і мотивували думати, шукати альтернативи та нові рішення. Я неодмінно буду використовувати підхід дизайн-мислення на практиці. Дуже добре, що компанія Corteva Agriscience започаткувала програму TalentA, і я переконана, що всі наші учасниці стали почуватися впевненіше» – розповіла одна з учасниць програми, бджолярка Марія Мосейчук.

Особливу увагу в рамках навчального курсу програми TalentA було приділено наставництву та менторській підтримці, завдяки якій учасниці ефективно розробляли проєкти для подальшої участі в конкурсі грантів. За умовами конкурсу Corteva Agriscience надасть гранти в розмірі 5000 дол. США, 4000 дол. США та 3000 дол. США за три найкращі проєкти, спрямовані на забезпечення продовольчої безпеки громад. Проєкти оцінюватиме експертна рада програми, а переможці будуть оголошені 15 жовтня 2020 року у Всесвітній день сільських жінок.

«Жінки-фермери є основою розвитку сільських громад, проте вони потребують економічної допомоги й доступу до передових знань та навичок з розвитку бізнесу й агротехнологій. Ідея саме такої підтримки лежить в основі програми TalentA, – зазначила координаторка програми TalentA, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі Анна Бабіч. – Ми пишаємося першими випускницями TalentA в Україні та впевнені, що робота з менторами розкрила на повну їх внутрішній потенціал, а отримані знання від першокласних фахівців допоможуть у розвитку їхньої справи заради власного добробуту та добробуту їхніх громад і нашої країни в цілому».