ВРУ схвалила законопроєкт про ветмедицину та благополуччя тварин

0

Верховна Рада України схвалила у першому читанні законопроєкт № 3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин», який комплексно охоплює всі аспекти захисту здоров’я тварин.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Чільне місце в законопроєкті займає нова редакція Закону України «Про ветеринарну медицину». Також передбачається внесення змін до ще 9 законів, в т. ч. «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про безпечність та гігієну кормів», «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною».

Зазначається, що до розробки даного законопроєкту, окрім вітчизняних фахівців, були залучені експерти проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Вдосконалення законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин в Україні».

Законопроєкт розроблено на основі відповідних актів законодавства ЄС, що дозволить наблизити українську систему ветеринарної медицини до європейської.