Зміни у вищому керівництві регіону Європа в New Holland

0

27 січня New Holland призначив Шона Леннона Віце-Президентом з комерційної діяльності по регіону Європа. До цього дану посаду тимчасово займав чинний Президент Бренду New Holland Agriculture Карло Ламбро.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Після шести місяців роботи на цій посаді тимчасово, як віце-президент по регіону Європа, Шон Леннон, який набув багатого досвіду протягом своєї довгої кар’єри в New Holland, зрештою, обійме цю посаду на постійній основі. Шон обіймав посади з постійним підвищенням відповідальності в нашій організації на різних ринках і регіонах в усьому світі. Я впевнений, що його досвід і стратегічне бачення допоможуть примножити наш бізнес”, – зазначив Ламбро.

Шон Леннон здобув науковий ступінь з сільськогосподарського машинобудування та управління бізнесом в університетському коледжі Writtle в Ессексі, Великобританія. Протягом 18 років працював у компанії CNH Industrial і має значні досягнення у сфері післяпродажного обслуговування, підтримки клієнтів та управління продуктами, зокрема в напрямку тракторів. У 2002 році приєднався до New Holland.

“Завдяки цій новій позиції я залишаюся вірним зобов’язанням New Holland забезпечити постійний успіх нашого бренду та бізнесу в Європі”, – прокоментував Леннон.