Злиття Euralis Semences та Caussade Semences Group

0

Ради директорів Euralis Semences та Caussade Semences Group підписали угоду про злиття двох компаній. Цей проєкт розпочався в липні 2019-го і набуде чинності 1 вересня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Euralis.

Оганізація має на меті стати ключовим європейським гравцем на ринку насіння завдяки взаємодоповнюваності бізнесів, мультикультурній пропозиції, мережі виробників і промисловим інструментам у Франції та Європі.

“Маючи обіг розміром у 350 мільйонів євро та 2000 працівників, нова організація прагне увійти до 10 кращих глобальних польових насіннєвих компаній, які займають лідируючі позиції в певних культурах. На конкурентному ринку це злиття дасть змогу фермерам на південному заході Франції убезпечити своє виробництво, залучати науково-дослідні та промислові інвестиції, необхідні для розвитку своєї діяльності, і таким чином зміцнювати свої ринкові позиції” – йдеться в повідомленні.

Група Euralis Semences і Caussade Semences має 8 виробничих майданчиків у Франції, Румунії, Україні, Іспанії, ще один незабаром з’явиться і в Росії. Структуру та керівництво майбутньої організації буде представлено 1 вересня.

Крім того, нова організація має 17 дослідницьких станцій по всій Європі, 45 000 га виробничих площ у 5 країнах, а також різні напрями діяльності: кукурудза, соняшник, ріпак, зернові культури, кормові культури, соя, сорго, бобові.