Зернові Технологі 15-17 лютого 2017 року

0

 Прес-реліз

 15 – 17 лютого 2017 року відбудуться головні виставкові події для фахівців зернового господарства, тваринництва та птахівництва і плодоовочевої галузі «Зернові технології»,   Agro Animal Show,  «Фрукти. Овочі. Логістика».

 Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

 Міжнародні виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» представлять до уваги відвідувачів досягнення науково-технічного прогресу, передові техніку та технології для успішного аграрного сезону. Проведення виставкових заходів даної тематики у лютому є обґрунтованою потребою для сільськогосподарського ринку України, адже саме зараз, на початку сезону,  аграріям важливо прийняти оптимально вдалі рішення для роботи на цілий рік. Тільки виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика»  пропонують ці рішення і надають можливість фахівцям взаємопов’язаних галузей вирішити актуальні питання одночасно та в одному місці.

  Понад 500 провідних компаній, в тому числі близько 150 іноземних, представлені на виставковій площі 28 000 кв.м.

  23 країни-учасниці: Австрія, Білорусь, Болгарія, Велика Британія, Данія, Індія, Іспанія, Ірландія, Італія, Канада, Китай, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція, Чехія.

 7 національних експозицій: Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Австрія, Данія.

  30 бізнес-івентів за участі провідних експертів сільськогосподарської галузі та представників влади: конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи.

Цьогорічна експозиція, яка складає 28 000 кв.м., представляє:

 в рамках виставки «Зернові технології»:

          обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніку та технології для виробництва зернової продукції;

  в рамках виставки Agro Animal Show:

          техніку та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізація відходів, техніка та обладнання для утримання та годування тварин, новітні науково–технічні розробки, представлені профільними інститутами.

  в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика»:

          різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції – все це чекає на фахівців плодоовочевого сектору.

Під час виставок буде реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість  операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  назрілих проблем.

 Отже, що цікавого представить бізнес-програма виставок?

 ·         Міжнародна конференція «Соя і продукти її переробки: ефективне виробництво, раціональне використання». Організатори:  Українська асоціація виробників і переробників сої, Інформаційне агентство «АПК-Інформ», Міжнародна асоціація «Дунайська соя».

 ·         Майстер-клас «Оптимізація молочного бізнесу (з досвіду українських ферм)». Організатор: редакція журналу «Тваринництво сьогодні».

 ·         Всеукраїнський конкурс з визначення кращих брендів ресурсного забезпечення агропромислового комплексу «Агробренд 2017». Кращі бренди визначать у шести номінаціях: «Виробник кормів», «Виробник силосів зернових», «Виробник зерносушарок», «Виробник зернометачів», «Виробник норій», «Фінансова установа для агропромислового комплексу».

 ·         VIII Голандсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства.  Організатори: Посольство Королівства Нідерланди в Україні, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», агентство AgriEvent, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 ·         День Франції в Україні.  Захід є традиційним для аграрних виставок. Адже саме Франція вважається провідною країною в сільському господарстві.

 16 лютого в рамках Дня Франції:

          Семінар «Нові рішення в агрострахуванні». Організатори: Посольство Франції в Україні, агентство «Бізнес Франс». За участі: Греіншуранс, EUROP Insurance Brokers.

          Конференція «Ефективні рішення – запорука сталого розвитку тваринництва». Організатори: Посольство Франції в Україні, агентство «Бізнес Франс», ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

 ·         III Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність». Організатори: Посольство Великої Британії в Україні спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та компанією Baker Tilly.

 ·         Міжнародний семінар «Ефективне свинарство. Менеджмент стада». Організатор: редакція журналу «Agroexpert».

 ·       Науково-практичний семінар «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід». Організатор: ТОВ «Біотестлаб».

 Склад компаній-учасниць виставок свідчить про масштабність заходу.

 Учасниками «Зернових технологій» стали компанії: Bondioli & Pavesi, Buhler,  Josera, Riela, KMZ Industries, Агро-Темп, Арсенал, БТУ-Центр, Вітера, Владам-Юг, Деметра, Завод елеваторного обладнання, Завод Кобзаренка,  Реаком, Торнум, Варіант Агробуд, MaterMacc, Лендтехнік, MaschioGaspardo та багато інших.

Agro Animal Show представляють: GEA, KUHN, ITEK, AAT, AGBAG Україна, Polnaet, Buhler, Biochem, Biorent agri, Hog Slat, Siloking, Grimaud Freres Selection, Vilomix, DeLaval, Агровет Атлантик, Агротехніка,  Porc Ex Breeding, Krone, Big Dutchman,  Schauer, Skov, Josera, Breeders, Andritz, Skiolo та інші.

Серед учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика»:  Агріматко, Українська Овочева Компанія, Араміс, Брусвяна, БТУ-Центр, Вітера, Владам-Юг, Ерідон-Тех,  Реаком,  Адена, EFT Group та ін.

Завдяки участі у виставках провідних міжнародних та вітчизняних компаній, насиченій потужній діловій програмі та партнерству виставок з відомими світовими виставковими організаціями «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» стали головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для визначення перспектив розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

 Режим роботи виставок:   15 – 17 лютого з 9:00 до 17:00

 Більш детальну інформацію про виставки та їх програму заходів Ви зможете знайти на офіційних сайтах виставок www.grainexpo.com.ua, www.animal-show.kiev.ua та www.freshexpo.kiev.ua та сторінках у соціальних мережах.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here