«Землю- громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!»

0

Черговий зізд Аграрноі партіі відбувся 17 грудня у Києві під гаслом про необхідність перезавантаження держави.

Голова партіі Віталій Скоцик відзначив, що вибори до ОТГ, що відбулися 29 жовтня, були досить успішними. Попри тиск адмінресурсу на місцях було обрано 391 депутата, що висувалися від Аграрноі партіі та 28 партійців, які йшли самовисуванцями, що становить 12% загальноі кількості депутатів. Таким чином серед інших політичних сил Аграрна посіла третє місце! Аграрії дістали високу довіру суспільства, бо саме вони усі роки незалежності виконують функції держави, а саме несуть соціальну відповідальність за добробут та процвітання її громади. Про це говорили і представники церкви, освіти, культури, бійці АТО.

Віталій Скоцик ще раз підтвердив плани на парламентських виборах одержати масимальну кількість депутатських місць. Вже зараз готують по три кандидати на пости міністрів та керівників відомств. 

Затверджено зміни до Статуту та нову Програму, яка має створити передумови розвитку людини, родини, громади і всього суспільства.

Обговорили найболючші для сектора питання, а саме відміну компенсаціі експортного ПДВ на олійні культури, що боляче вдарить по аграріях, які мають форвардні контракти. Голова ВАР Андрій Дикун закликав аграріів до рішучих дій, від перекриття доріг до всеукраінського страйку!